Tygodniowy przegląd prasy (Ostrzeszów, 28.06-4.07.2020), poznaj najważniejsze informacje z Ostrzeszowa

Newsroom 360
Newsroom 360
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 28.06 do 4.07.2020
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 28.06 do 4.07.2020 CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Ostrzeszowa, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 28.06 a 4.07.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „"My zderzamy się z grzechem - ciężkim i skrywanym, dramatycznie uderzającym w dzieci i młodzież". Arcybiskup Ryś pisze do wiernych”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Ostrzeszów od 28.06 do 4.07.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 "My zderzamy się z grzechem - ciężkim i skrywanym, dramatycznie uderzającym w dzieci i młodzież". Arcybiskup Ryś pisze do wiernych

My zderzamy się z grzechem - ciężkim i skrywanym, dramatycznie uderzającym w dzieci i młodzież, gorszącym i deprawującym Kościół „od środka”. Macie więc prawo pytać: „Kościele Święty, czy to naprawdę Ty?” - pisze do wiernych abp Grzegorz Ryś. List Administratora Apostolskiego Diecezji Kaliskiej zostanie odczytany w ramach homilii we wszystkich kościołach i kaplicach podczas mszy świętych w niedzielę 5 lipca 2020 roku.

📢 Rafał Trzaskowski w Ostrzeszowie: Potrzeba nam prezydenta,który patrzy w przyszłość ZDJĘCIA

Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy i kandydat na prezydenta RP gościł w sobotę, 4 lipca w Ostrzeszowie. Na spotkanie z kandydatem przyszło kilkaset osób.

📢 Rafał Trzaskowski w Kaliszu: Rafał będzie dla Polski a nie dla prezesa swojej partii ZDJĘCIA

W sobotnie przedpołudnie kandydat na prezydenta RP Rafał Trzaskowski odwiedził Kalisz.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie:

Dell Venue 11 Pro 5130 64GB 3G Czarny (5130-9332)


Apple iPad Pro 9,7" 32GB Wi-Fi Złoty (MLMQ2FDA)


Tygodniowa prasówka 28.06-4.07.2020 Ostrzeszów: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Ostrzeszowie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Koronawirus. Wzrosła liczba zakażeń w regionie [4.07.2020]

W sobotę, 4 lipca Ministerstwo Zdrowia podało, że w ciągu ostatniej doby odnotowano 314 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Cztery osoby zmarły z powodu Covid-19. Wzrost zakażeń zanotowano w Wielkopolsce. To 57 nowych infekcji. W większości to pracownicy oraz rodziny pracowników firmy Sun Garden w powiecie tureckim.

📢 Imieniny Ozeasza. Kiedy są imieniny Ozeasza? Najbliższe imieniny wypadają 4.07. Najpiękniejsze wiersze imieninowe

Czy wiesz, kiedy imieniny obchodzi Ozeasz? Imieniny Ozeasza obchodzimy 4 lipca. Najbliższe imieniny wypadają więc 4.07. Nie zapomnij o tym ważnym dniu i złóż życzenia imieninowe Ozeaszowi. W artykule znajdziesz propozycje życzeń i wierszy imieninowych. Czy znasz jakiegoś?

📢 Imieniny Aggeusza. Kiedy są imieniny Aggeusza? Najbliższe imieniny wypadają 4.07. Wierszyki imieninowe

Dla niektórych imieniny są równie ważne, lub nawet ważniejsze, jak urodziny. Kiedy obchodzimy imieniny Aggeusza? Sprawdź by nie przegapić imienin. Najbliższą datą imienin Aggeusza jest 4.07. Imieniny Aggeusza wypadają również 4 lipca. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wierszyków i życzeń imieninowych. Czy znasz jakiegoś Aggeusza?

📢 Imieniny Odona. Kiedy są imieniny Odona? Najbliższe imieniny wypadają 4.07. Wierszyki na imieniny dla Odona

Jak wiadomo, zwykle imieniny dla danego imienia wypadają więcej niż raz w roku. Najbliższe imieniny Odona obchodzimy 4.07. Kiedy są imieniny Odona? Imieniny Odona wypadają 4 lipca. Imieniny Odona obchodzone są więc 1 raz w roku. W artykule znajdziesz najpiękniejsze życzenia imieninowe. Wierszyki świetnie się sprawdzą na imieninowej kartce, lub wysłane przez SMS. Czy znasz Odona?

📢 Imieniny Wielisława. Kiedy są imieniny Wielisława? Najbliższe imieniny wypadają 4.07. Życzenia na imieniny dla Wielisława

Kiedy wypadają imieniny Wielisława? Imieniny Wielisława obchodzimy 4 lipca. Najbliższe imieniny obchodzimy więc 4.07. Co oznacza imię Wielisław? Dowiesz się tego z artykułu. Znajdziesz również gotowe życzenia i wierszyki imieninowe. Nie zapomnij złożyć życzeń w imieniny Wielisława. Czy znasz kogoś o tym imieniu?

📢 Koronawirus. kolejne zakażenia w regionie. Gdzie przybyło najwięcej infekcji? [03.07.2020]

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w piątek, 3 lipca o 259 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. W ciągu ostatniej doby 15 osób zmarło z powodu choroby wywołanej przez koronawirusa. W Wielkopolsce mamy 46 nowych infekcji, Gdzie przybyło ich najwięcej.

📢 Gwarancja zatrudnienia dla młodych. Pracownicy z prezentem od Komisji Europejskiej

Bezrobocie wśród młodych jest dwa razy większe niż w innych grupach wiekowych. Zobacz, jak Komisja Europejska chce walczyć z tym problemem.

📢 Imieniny Miłosława. Kiedy są imieniny Miłosława? Najbliższe imieniny wypadają 3.07. Wiersze z okazji imienin

Kiedy wypadają imieniny Miłosława? Imieniny Miłosława obchodzimy 3 lipca. Najbliższe imieniny obchodzimy więc 3.07. Co oznacza imię Miłosław? Dowiesz się tego z artykułu. Znajdziesz również gotowe życzenia i wierszyki imieninowe. Nie zapomnij złożyć życzeń w imieniny Miłosława. Czy znasz kogoś o tym imieniu?

📢 Akcja "test and go" w Ostrzeszowie. 26 zakażonych

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ostrzeszowie opublikowała wyniki badań wymazowych przeprowadzonych w ramach akcji „test and go”.

📢 Przegląd czerwca 2020 w Ostrzeszowie, najważniejsze wydarzenia miesiąca

Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w czerwcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Ostrzeszowa najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Wybory w Ostrzeszowie. Kogo wybrali na prezydenta mieszkańcy w 1. turze wyborów prezydenckich 2020?”?

📢 Kalisz: Wracają przejażdżki zabytkowymi autobusami. ZDJĘCIA

Od soboty, 4 lipca wracają turystyczne przejażdżki zabytkowymi autobusami w Kaliszu. Chętni mogą wybrać jedną z dwóch tras i przejechać się Sanem H100B lub Jelczem Cabrio. Przejażdżki są bezpłatne.

📢 Koronawirus. Kolejne zakażenia w regionie [2.07.2020]

W czwartek, 2 lipca Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 371 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. 15 osób zmarło. Najwięcej infekcji odnotowano na Śląsku. W Wielkopolsce mamy 28 kolejnych zakażeń.

📢 Cmentarz prawosławny w Kaliszu popada w ruinę. Tak dzisiaj wygląda zabytkowa nekropolia. ZDJĘCIA

Zabytkowy cmentarz prawosławny w Kaliszu popada w ruinę. Nekropolia jest świadectwem wielokulturowego miasta. Ale jak widać, historia przegrywa tutaj z prozą codziennego życia.

📢 Imieniny Judy. Kiedy są imieniny Judy? Najbliższe imieniny wypadają 2.07. Życzenia imieninowe

Dla niektórych imieniny są równie ważne, lub nawet ważniejsze, jak urodziny. Kiedy obchodzimy imieniny Judy? Sprawdź by nie przegapić imienin. Najbliższą datą imienin Judy jest 2.07. Imieniny Judy wypadają również 2 lipca, 28 października. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wierszyków i życzeń imieninowych. Czy znasz jakiegoś Judy?

📢 Imieniny Martyniana. Kiedy są imieniny Martyniana? Najbliższe imieniny wypadają 2.07. Wierszyki imieninowe dla Martyniana

Kiedy wypadają imieniny Martyniana? Imieniny Martyniana obchodzimy 2 lipca. Najbliższe imieniny obchodzimy więc 2.07. Co oznacza imię Martynian? Dowiesz się tego z artykułu. Znajdziesz również gotowe życzenia i wierszyki imieninowe. Nie zapomnij złożyć życzeń w imieniny Martyniana. Czy znasz kogoś o tym imieniu?

📢 Imieniny Bernardyna. Kiedy są imieniny Bernardyna? Najbliższe imieniny wypadają 2.07. Wierszyki z okazji imienin dla Bernardyna

Jak wiadomo, zwykle imieniny dla danego imienia wypadają więcej niż raz w roku. Najbliższe imieniny Bernardyna obchodzimy 2.07. Kiedy są imieniny Bernardyna? Imieniny Bernardyna wypadają 20 maja, 2 lipca, 28 września, 27 listopada. Imieniny Bernardyna obchodzone są więc 4 razy w roku. W artykule znajdziesz najpiękniejsze życzenia imieninowe. Wierszyki świetnie się sprawdzą na imieninowej kartce, lub wysłane przez SMS. Czy znasz Bernardyna?

📢 Imieniny Urbana. Kiedy są imieniny Urbana? Najbliższe imieniny wypadają 2.07. Życzenia na imieniny

Dla niektórych imieniny są równie ważne, lub nawet ważniejsze, jak urodziny. Kiedy obchodzimy imieniny Urbana? Sprawdź by nie przegapić imienin. Najbliższą datą imienin Urbana jest 2.07. Imieniny Urbana wypadają również 2 kwietnia, 16 kwietnia, 25 maja, 2 lipca, 29 lipca, 27 września, 31 października, 19 grudnia. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wierszyków i życzeń imieninowych. Czy znasz jakiegoś Urbana?

Kryzys wieku średniego. Skąd się bierze i czy dotyka wszystkich?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie