Sukcesy ostrzeszowskich karateków

lmr
Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie
Z trzema brązowymi medalami z ogólnopolskich i międzynarodowych mistrzostw wrócili podopieczni klubu Hitotsu prowadzonego przez Jana Zielińskiego.

Brązowy medal w Pucharze Polski Karate WKF – Kalisz 2011, w konkurencji Kumite Indywidualne, zdobył Amadeusz Dera ze Strzyżewa. Beata Zielińska – z Książenic, także przywiozła brązowy krążek - z III International Champion Cup 2011 Łodź (Beata startowała w konkurencji Kata Indywidualne Juniorów)..

Największy sukces odniósł Maksymilian Szczypkowski z Siedlikowa, który wywalczył brązowy medal w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych/Juniorów/Młodzieżowców WKF – Łódź w konkurencji Kata Indywidualne Juniorów Młodszych.

Trenerem wszystkich zawodników jest sensei Jan Zieliński – 3 Dan. Od niedawna pomaga mu nowy instruktor. Dariusz Zieliński zdobył uprawnienia Instruktora Sportu o specjalności Karate i sędziego klubowego.