Siatkarki Energa MKS Kalisz pokonały na wyjeździe Eneę PTPS Piła

Andrzej Kurzyński
Siatkarki Energa MKS Kalisz pokonały na wyjeździe Eneę PTPS Piła 3:1 (25:20, 23:25, 23:25, 19:25) i zgarnęły komplet punktów.

Początek spotkania był wyrównany. Jednak w połowie pierwszego seta to pilanki wypracowały sobie niewielką przewagę i ostatecznie zwyciężyły 25:20.

Również druga partia toczyła się niemal do końca punkt za punkt. Końcówkę zaciętego seta wygrały jednak zawodniczki Energii MKS Kalisz 25:22.

Trzecia partia przypominała drugą odsłonę. Seta lepiej rozpoczęły zawodniczki Jacka Pasińskiego 12:10. Niedługo potem to jednak pilanki prowadziły 17:14. Po kilku nieudanych akcjach kaliszanki zniwelowały straty 18:18, aby ostatecznie zwyciężyć 25:23.

Bardzo zacięty był też czwarty set. Dopiero w połowie partii kaliszanki wyszły na czteropunktowe prowadzenie 18:14. Zawodniczki z Piły robiły co mogły, aby odrobić straty i przedłużyć spotkanie, jednak nie były w stanie zatrzymać rozpędzonych zawodniczek Energii MKS Kalisz. Te zaś z każdą akcją powiększały prowadzenie. Ostatniego seta meczu wygrały 25:19 i całe spotkanie 3:1.

Enea PTPS Piła - Energa MKS Kalisz 3:1 (25:20, 23:25, 23:25, 19:25)

Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: [email protected]