Przegląd czerwca 2020 w Ostrzeszowie, najważniejsze wydarzenia miesiąca

Diana Tobor
Diana Tobor
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Ostrzeszów zmienił się  w czerwcu 2020 ?
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Ostrzeszów zmienił się w czerwcu 2020 ? CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w czerwcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Ostrzeszowa najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Wybory w Ostrzeszowie. Kogo wybrali na prezydenta mieszkańcy w 1. turze wyborów prezydenckich 2020?”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd czerwca 2020 w Ostrzeszowie: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z czerwca 2020 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wybory w Ostrzeszowie. Kogo wybrali na prezydenta mieszkańcy w 1. turze wyborów prezydenckich 2020?

Wyniki 1. tury wyborów prezydenckich 2020 w Ostrzeszowie. Kto wygrał? Który kandydat cieszy sie największą popularnością wśród mieszkanek i mieszkańców Ostrzeszowa? Czy druga tura wyborów prezydenckich byłaby potrzebna, gdyby głosowali tylko Twoi sąsiedzi? Przekonaj się, jak duże jest poczucie obowiązku obywatelskiego wśród Twoich sąsiadów dzięki porównaniu frekwencji wyborczej w kraju w Ostrzeszowie. Czy bardzo odstajecie od średniej ogólnopolskiej?

📢 Wybory prezydenckie 2020 w Mikstacie. Wyniki głosowania mieszkańców w 1. turze

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Mikstacie. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy Mikstatu? Poznaj wyniki głosowania w całym kraju oraz w Twojej miejscowości. Dzięki temu porównasz, jaka frekwencja była wśród wyborców w Polsce, a jaka w Mikstacie w 1. turze wyborów prezydenckich. Możesz również porównać, jak rozkładały się głosy. Dzięki temu dowiesz się, jak wyniki wyborów lokalnych mają się do ogólnopolskich.

📢 Wybory w Grabowie nad Prosną. Kogo wybrali na prezydenta mieszkańcy w 1. turze wyborów prezydenckich 2020?

Wyniki 1. tury wyborów prezydenckich 2020 w Grabowie nad Prosną. Kto wygrał? Który kandydat cieszy sie największą popularnością wśród mieszkanek i mieszkańców Grabowa nad Prosną? Czy druga tura wyborów prezydenckich byłaby potrzebna, gdyby głosowali tylko Twoi sąsiedzi? Przekonaj się, jak duże jest poczucie obowiązku obywatelskiego wśród Twoich sąsiadów dzięki porównaniu frekwencji wyborczej w kraju w Grabowie nad Prosną. Czy bardzo odstajecie od średniej ogólnopolskiej?

Zrób sobie prezent:

Lenovo Yoga Smart Tab 10,1" 4GB X705F WiFi szary (ZA3V0053PL)

  • Producent: Lenovo
  • Ceny: od 1 189 do 1 321 zł.
  • Zobacz oferty

Lenovo TAB M8 TB-8505F 8" 2/32GB Wi-Fi Srebrny (ZA5G0123PL)


Prasówka czerwiec Ostrzeszów: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w czerwcu uwagę czytelniczek i czytelników z Ostrzeszowa. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Kąpieliska czynne w Ostrzeszowie i okolicy. Jakie kąpieliska są otwarte 2.07.2020?

Kąpieliska czynne 2.07.2020 w Ostrzeszowie. Jesteś z Ostrzeszowa i chciałbyś spędzić czas nad wodą? W Polsce sezon kąpielowy trwa od 1 czerwca do 30 września. Czy Twoje ulubione kąpielisko jest juz czynne? Sprawdź, które kąpieliska w Ostrzeszowie są otwarte. Dowiedz się, jakie warunki są na kąpieliskach w Ostrzeszowie. Niezbędne informacje dotyczące kąpielisk w Ostrzeszowie znajdziesz w naszym atykule. Kąpielisko to świetny pomysł na schłodzenie się w upalny dzień. Zobacz listę czynnych kąpielisk w Ostrzeszowie i okolicy.

📢 Lokale wyborcze w Ostrzeszowie - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Sprawdź, gdzie głosować w Ostrzeszowie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w Ostrzeszowie sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w Mikstacie w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Wiesz, gdzie głosować w Mikstacie podczas wyborów prezydenckich 2020? Każda zameldowana osoba ma prawo oddać głos tylko w wyznaczonym lokalu wyborczym. Aby uniknąć kursowania po Mikstacie 12.07.2020 sprawdź, w którym lokalu wyborczym możesz oddać głos w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Pamiętaj, aby do lokalu wyborczego w Mikstacie zabrać ze sobą maseczkę. Postaraj się wybrać porę, gdy przy urnach nie będzie tłumów.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w Grabowie nad Prosną w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Lista lokali wyborczych w Grabowie nad Prosną, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w gm. Doruchów w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Wiesz, gdzie głosować w gm. Doruchów podczas wyborów prezydenckich 2020? Każda zameldowana osoba ma prawo oddać głos tylko w wyznaczonym lokalu wyborczym. Aby uniknąć kursowania po gm. Doruchów 12.07.2020 sprawdź, w którym lokalu wyborczym możesz oddać swój głos w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Pamiętaj, aby do lokalu wyborczego w gm. Doruchów zabrać ze sobą maseczkę. Postaraj się wybrać porę, gdy przy urnach nie będzie tłumów.

📢 Gmina Czajków: gdzie głosować w wyborach prezydenckich 2020? Lista lokali wyborczych - 2 tura

Lista lokali wyborczych w gm. Czajków, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Gmina Kobyla Góra: gdzie głosować w wyborach prezydenckich 2020? Lista lokali wyborczych - 2 tura

Lista lokali wyborczych w gm. Kobyla Góra, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Lokale wyborcze w gm. Kraszewice - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Lista lokali wyborczych w gm. Kraszewice, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Koronawirus. Nowe zakażenia w naszym regionie i jedna ofiara śmiertelna [30.06.2020]

239 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce, to najnowsze dane, jakie podało we wtorek, 30 czerwca Ministerstwo Zdrowia. Aż 19 osób zmarło z powodu Covid-19. W Wielkopolsce przybyło 27 kolejnych infekcji.

📢 Koronawirus. Sporo nowych zakażeń w południowej Wielkopolsce. [29.06.2020]

247 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce potwierdziło w poniedziałek, 29 czerwca Ministerstwo Zdrowia. Po Śląsku, to Wielkopolska jest regionem z największym dobowym przyrostem zachorowań.

📢 Ulewa w Kaliszu. Hektolitry wody na ulicach miasta. ZDJĘCIA

Potężna burza przeszła przez Kalisz. Padający przez kilkadziesiąt minut ulewny deszcz spowodował problemy z jej odprowadzeniem przez studzienki. Na kilku kaliskich ulicach zalegająca woda utrudniała przejazd samochodom.

📢 Oni nie skończyli studiów, a zarabiają miliony. Ludzie sukcesu bez wykształcenia. Jak to możliwe?!

📢 Dworzec autobusowy w Grabowie nad Prosną przeszedł modernizację ZDJĘCIA

Dworzec Autobusowy w Grabowie nad Prosną po wielu latach doczekał się rewitalizacji.

📢 Koronawirus w Wielkopolsce. 18 nowych przypadków zachorowań. Zmarł 80-letni mieszkaniec Kalisza [RAPORT 24.06]

Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem u 18 osób w regionie, w tym u 41-letniej kobiety z powiatu kaliskiego oraz u 42-letniego mieszkańca Kalisza. Niestety, w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu zmarł 80-letni kaliszanin.

📢 Koronawirus. Przybywa zakażeń w Kaliszu i regionie [22.06.2020]

O 296 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażeń koronawirusem Sars-CoV-2 w Polsce poinformowało w poniedziałek, 22 czerwca Ministerstwo Zdrowia. W Wielkopolsce stwierdzono 18 nowych infekcji. Z jednym wyjątkiem, dotyczą one południowej Wielkopolski.

📢 Te sklepy znikają z Polski. Znane marki wycofują się. Są ogromne wyprzedaże. Sprawdź, które sieci handlowe już uciekły z naszego kraju

Francuska sieć sklepów z ubraniami dla kobiet Camaieu ogłosiła, że wycofuje się z Polski. W sklepach tej marki trwają właśnie ostateczna wyprzedaże. To nie pierwsza, i pewnie nie ostatnia, marka, jaka zrezygnowała z robienia biznesu w naszym kraju. Sprawdź, jakie jeszcze sieci wyszły z Polski. Pamiętacie je? Żałujecie, że nie można już kupić ich produktów w sklepach stacjonarnych?

📢 Powiat Kaliski zaprasza na Rajd Rowerowy Szlakiem Kościołów Drewnianych Ziemi Kaliskiej

Starostwo Powiatowe w Kaliszu zaprasza do wzięcia udziału w Rajdzie Rowerowym Szlakiem Kościołów Drewnianych Ziemi Kaliskiej, który odbędzie się w sobotę, 27 czerwca. 45-kilometrowa trasa będzie przebiegać przez malownicze zakątki powiatu kaliskiego.

Uczniowie zlekceważyli egzamin?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3