Calisia przegrała z czwartoligową Victorią Ostrzeszów

LMR
Kolejny przegrany mecz Calisii Kalisz. Beniaminek II ligi przegrał 27 lipca podczas sparingu z IV-ligową Victorią Ostrzeszów, która strzeliła kaliszanom aż cztery bramki. Kaliszanie nie zaprezentowali się z najlepszej strony. - Na dziś nasza obrona wygląda żenująco. Musimy poszukać jeszcze jakiegoś stopera, bo tak dalej być nie może. My gramy w piłkę, a przeciwnik strzela bramki - mówił portalowi Wielkopolski Sport trener drużyny, Grzegorz Dziubek.

Wynik meczu otworzył dość nieszczęśliwie Georgi Nedjałkow z Calisii - w 28 minucie strzelił samobójczą bramkę. Kolejne gole dla Victorii padły ze strony Krzysztofa Molki, Artura Skrobacza (dwukrotnie) i Macieja Stawińskiego (który wcześniej grał w barwach Calisii). Honorową bramkę dla kaliszan strzelił w 74 minucie Samuelson Odunka. Było to ostatnie trafienie tego meczu.

W składzie Calisii zadebiutował się 20-letni napastnik Sebahtin Ahmed - Bułgar tureckiego pochodzenia. - Widać, że potrafi grać w piłkę, ale nie jest lepszy od Samuelsona Odunki - komentuje Grzegorz Dziubek. Trener drugoligowców jest zdenerwowany także podejściem niektórych jego podopiecznych do gry. - Uważają się za drugoligowców przez duże "D", a tym czasem to oni powinni biegać dziś w barwach przeciwnika, bo prezentują poziom czwartej, a może nawet niższej ligi - komentował po meczu.

Calisia - Victoria Ostrzeszów 1:5 (0:1, 0:3, 1:1)

Bramki: 0:1 Nedjałkow (28. - sam.), 0:2 Skrobacz (35.), 0:3 Stawiński (37.), 0:4 Molka (55.), 0:5 Skrobacz (73.), 1:5 Odunka (74.)

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.